Contact Us!

ULUIRMAK DİL KURSU aileleri birleştirmeye devam ediyor. 8 yılda 8 bin aileyi kavuşturan UDK bu alanda da sektörde 1 NUMARA! Eşiniz, nişanlınız veya evlenmeyi düşündüğünüz kişi yurt dışında ve ona kavuşmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise, UDK aile birleşimleri tam da size göre. İstenilen sertifikalar, yeterlilik sınavları ve gerekli olan herşeyi UDK aracılığıyla halledebileceğinizi biliyor muydunuz? Almanya ve İngiltere aile birleşimlerinde 30 yıllık tecrübemizle ortaya koyduğumuz sonuçlar ortada.

Binlerce aileyi kavuşturduk. Binlerce hasreti giderdik, engelleri kaldırdık,hasretler vuslata dönüştü. Bizim için en mutluluk verici kısım ise aldığımız geri dönüşler oldu.Binlerce insanın mutluluğuna sebep olabildikse ne mutlu bizlere.

Yurtdışı ve yabancı dil denilince akla gelen ilk adres olan ULUIRMAK DİL KURSU her zaman olduğu gibi bu yılda aileleri birleştirmekte kararlı.

Evlilik yaparak vize başvurusunda bulunacak eşler akredite edilmiş sınavlardan dil yeterlilik belgesi almak zorundadırlar. Bu ihtiyaca yönelik olarak, aile birleşimi hazırlık programlarını yıllardır büyük bir özveriyle yürüten UDK bu alanda da bir ekol haline gelmiştir.

Kazandırma garantili eğitimlerimizde, okuma-yazması olmayanlar bile uygulanan eğitimler sayesinde başarıya ulaştırılarak ailelerine kavuşmuşlardır.

ULUIRMAK DİL KURSU Goethe Institüt, ÖSD ve IELTS Test Merkezi olan IDP’in resmi sınav temsilcisi olup, bu kurumların düzenlediği sınavların geçerliliği ilgili devlet kurumları tarafından onaylıdır.

 

  • %100 BAŞARI GARANTİSİ VE ÜCRETSİZ SEVİYE TEKRARLARI
  • ALANINDA UZMAN  TÜRK VE YABANCI ÖĞRETMEN KADROSU
  • ÜCRETSİZ SEVİYE TESPİT SINAVI
  • BİREBİR TELAFİ DERSLERİ
  • MODERN FERAH DERSLİKLER
  • KİŞİYE ÖZEL ESNEK ÖDEME İMKANLARI
  • DANIŞMANLIK VE VİZE HİZMETLERİ

 %100 GARANTİLİ EĞİTİMLERİMİZE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Sertifika Garantili Kurslar

UDK’da kısa bir süreliğine genel yabancı dil kurslarına kayıt yaptıranlar için sertifika garantili özel eğitim fırsatları! Üstelik sertifika ücreti yok.
%100 Garantili Eğitim