UDK YABANCI DİL EĞİTİM VE SINAV MERKEZİNDEN
SİZİ MUTLU EDECEK BİR KAMPANYA

 

UDK Yabancı Dil Eğitim ve Sınav Merkezinden sizi mutlu edecek bir kampanya! UDK genel yabancı dil eğitimlerinden bir seviye kurs alan herkese bir sonraki kurs bizden hediye.

Genel amaçlı yabancı dil eğitimlerimizden Genel İngilizce ya da Genel Almanca için geçerli olan kampanya dahilinde katıldığınız kur seviyesini tamamladıktan sonra bir üst seviyeye geçmeye hak kazandığınız takdirde sonraki kur bedava.

Kampanyaya Genel İngilizce A1, A2, B1, B2 ve C1 kursları ve Genel Almanca A1, A2 kursları dahildir.

Yıl başına kadar belirtilen kurslardan herhangi birini alarak %90 devam sağlayıp eğitiminizi tamamladığınızda eğitiminize devam etmek isterseniz takip eden bir sonraki kursa ücretsiz katılma hakkınız bulunmaktadır.

Kampanyadan yararlanan kursiyerler diğer bütün kursiyerlerin sahip olduğu haklardan faydalanma hakkına sahiptir. Bunun için öğrencinin katıldığı kuru başarılı bir şekilde tamamlaması gerekmektedir.

Bir seviye alana bir seviye bedava kampanyası ve diğer fırsatlarla ilgili detaylı bilgi almak için 0382 213 86 60 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Güncel kampanya ve fırsatlarımızdan anında haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.