UDK yaz kurslarına hız kesmeden devam ediyor.
 

Aksaray’da yabancı dil denilince akla gelen ilk isim olan UDK yaz kurslarına hız kesmeden devam ediyor. 1987’den bu yana 30 yıllık tecrübesiyle sektörün parlayan yıldızı ve lokomotifi olmayı alışkanlık haline getiren ULUIRMAK DİL OKULLARI siz değerli kursiyerlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekten gurur duyar. Alanında uzman ve tecrübeli öğretmenleriyle, yıllardır yabancı dil öğrenimini korkulu rüya olmaktan çıkarıp eğlenceli ve kolay bir şekilde öğreten UDK  bu yıl da öğreten, konuşturan ve kavuşturan olmakta kararlı.

ULUIRMAK DİL OKULLARI yediden yetmişe bütün yaş gruplarına hitap eden dil eğitimleriyle bu alanda tek olma özelliğini koruyor. Çocuklarımız, özel eğitim olanaklarıyla hayata bir adım önde başlıyor ve okula destek kapsamında daha verimli ve başarılı bir dil eğitimi imkanı buluyor.

Gençlerimiz okula destek sınavlara hazırlık aşamasında büyük bir yükün altından kalkıyor ve yabancı dil kabus olmaktan çıkıyor.

Yaz kurslarımızda yabancı dil eğitimi gezi, oyun, yarışma, piknik vb. sosyal faaliyetlerle zenginleştirilerek daha eğlenceli hale geliyor. Yaz kurslarımızda A1 ve A2 olmak üzere iki farklı seviye dil eğitimi verilmektedir. Kurumumuzda Avrupa dil portfolyosuna dayalı uluslararası standartlarda dil eğitimi verilir. Bu kapsamda öğrenciye aldığı dil eğitimine ilişkin  Dinleme, Okuma, Karşılıklı Konuşma, Sözlü Anlatım,  Yazılı Anlatım ve Dil Bilgisi  becerileri kazandırılır. Öğrencilerimize kitap, sınav vb, eğitim materyalleri ücretsiz olarak verilir. Ayrıca öğrencilerimiz ücretsiz derslere ve Konuşma Kulübü vb. sosyal-eğitsel aktivitelerimize katılarak dil yetkinliklerini üst düzeye taşıyabilirler.

Eğitimini tamamlayan öğrencimize bitirdiği seviyeye ilişkin uluslararası geçerliliğe sahip yabancı dil sertifikası verilir.

 

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ!!!